Opony-letnie.info
» wszystko o letnim ogumieniu

Matador MP45 Hectorra

MATADOR HECTORRA jest oponą letnią nowej generacji ULTRA HIGH TECH . dzięki tej oponie firma Matador weszła na rynek opon ULTRA HIGH PERFORMANCE.

HECTORRA będzie opona produkowaną w indeksie Y (do 300km/h) i W (do 270km/h).

Firm Matador dodała do swojej oferty oponę MP45 HECTORRA przedstawiając nowe modyfikacje w wzmocnieniu konstrukcji opony EXTRA LOAD co ma swoje odzwierciedlenie w samochodach gdzie największy nacisk położono na bezpieczeństwo. Opony będą produkowane w indeksie prędkości W (do 270 km/h)

Opony ULTRA HIGH PERFORMANCE HECTORRA posiadają asymetryczny bieżnik, które zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeba najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa opony, świetnej sterowności podczas jazdy, wysokiego komfortu oraz długiej żywotności opony na mokrej i suchej nawierzchni w czasie jazdy przy dużych prędkościach.

Opona HECTORRA charakteryzuje się agresywnością i wigorem, co wynika z asymetrycznej budowy bieżnika. Bardziej wyprofilowana część bieżnika znajduje się bliżej środka pojazdu co daje duże bezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Część opony znajdująca się na zewnątrz od środka pojazdu posiada wzmocnioną rzeźbę bieżnika co zapewnia bardzo dobrą sterowność pojazdu podczas jazdy po łukach i zakrętach.

Dodane opinie

dodanie dnia 2016-07-18 przez nlxeccmhz

jDkD8Z <a href="http://biwhafpwhjtk.com/">biwhafpwhjtk</a>, [url=http://kzqbfsfqhbwb.com/]kzqbfsfqhbwb[/url], [link=http://rfetslqznsaj.com/]rfetslqznsaj[/link], http://uooiastxehqp.com/

dodanie dnia 2010-02-07 przez ja

super opona

dodanie dnia 2009-12-27 przez Tom

zakupiłem te oponki i musze przyznac ze jestem pod wrazeniem dobrze trzymaja sie drogi i sa ciche jak za ta cene to naprawde super

dodanie dnia 2009-11-02 przez Franz

Kupiłem tą oponę w sklepie internetowym i naprawdę jestem zadowolony. Efektowny wygląd, całkiem dobra przyczepność. Pozytyw za stosunek ceny do jakości.

Dodaj opinię o tym bieżniku

Zapraszamy do podzielenia się opiniami o Matador MP45 Hectorra

Negatywna

Neutralna

Pozytywna

Autor

Komenatrz